DIGITÁLNÍ GRAMOTNOST A DIGITÁLNÍ KVALIFIKACE - seminář 12. října 2016, Brno

KHK JMK Vás zve na seminář Digitální gramotnost a digitální kvalifikace jako účinná cesta pro zvýšení efektivity práce zaměstnanců

Seminář je zaměřen na rozšířený fenomén hrubého podceňování potřeby tzv. přenositelných digitálních dovedností uchazečů o zaměstnání a stávajících zaměstnanců a na praktických příkladech dokumentuje vhodné i nevhodné postupy v personální i vzdělávací politice malých, středních i velkých firem. Zjistíte, jak rozpoznat skutečnou úroveň digitálních dovednosti uchazečů o zaměstnání i stávajících zaměstnanců, dozvíte se, jak ušetřit významnou část prostředků neefektivně vynakládaných na vzdělávání zaměstnanců, pochopíte, co je nezbytným předpokladem pro skutečně efektivní využívání prostředků ICT a vysokou adaptabilitu zaměstnance.

 

Problematikou digitální gramotnosti a digitální kvalifikace a možnostmi mezinárodního konceptu ECDL Vás provede Ing. Jiří Chábera, přední odborník České společnosti pro kybernetiku a informatiku pro oblast digitálního vzdělávání a mezinárodního konceptu ECDL.

 

Pozvánka v příloze.

PřílohaVelikost
Pozvánka seminář DIGITÁLNÍ GRAMOTNOST.doc120 KB