Seminář na téma - Hongkong – bezpečná brána pro obchodní aktivity v Číně

Datum: 
06.11.2008 10:00

Jménem organizace Hong Kong Trade Development Council a Jihomoravské hospodářské komory bychom Vás rádi co nejsrdečněji pozvali na další z našich pravidelných seminářů pro zájemce o praktické informace pro podnikání na asijských trzích:

Hongkong – bezpečná brána pro obchodní aktivity v Číně

který se uskuteční ve čtvrtek 6. listopadu 2008 v 10:00 hodin

v hotelu Holiday Inn na brněnském Výstavišti - sál ALFA (Křížkovského 20,
603 00 Brno-střed)

I přes svou poměrně malou rozlohu patří Hongkong mezi přední světové ekonomiky a díky své strategické poloze a unikátnímu propojení východního a západního přístupu k podnikání je ideální vstupní branou na asijské trhy. Mezi hlavní výhody Hongkongu bezesporu patří transparentní právní prostředí, propracovaná infrastruktura, nízké daňové zatížení a naprostá svoboda pohybu zboží, informací a kapitálu. Právě proto si jej vybírá stále více zahraničních firem pro svá regionální zastoupení.

Pokud máte zájem dozvědět se více o příležitostech, které Vám Hongkong nabízí, zašlete nám co nejdříve svou registraci. Účast na semináři je ZDARMA a z důvodu omezené kapacity sálu budou registrace vyřizovány v pořadí, v jakém je obdržíme. Uzávěrka registrací je v úterý 4. listopadu. Seminář bude probíhat v českém jazyce a v závěru semináře poskytneme prostor pro Vaše dotazy. Po skončení dopoledního programu jste srdečně zváni na neformální oběd. Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Registrace přijímá: Ing. Ivona Táborská (HKTDC Prague, Na Beránce 2, 160 00 Praha 6)

Tel: (420) 233 323 514 Fax: (420) 222 812 283 E-mail: prague.consultant@tdc.org.hk